+90 (850) 885 14 19
Turkcell Türksat Qualist
Biletix Datassist Ebay
NCR NETAŞ TEB
Riot Games D-Smart BEDAŞ
Aksigorta gittigidiyor Ipekyol
İş Yatirim Sağlık Bahçesi STM
Intertech Yemek Sepeti Universal Hastaneler Grubu
BKM Iyzico ETS Tur

 • İş Yatırım

  Eğitmenin sunumu ve katılımcı seviyesine göre konuyu detaylandırması oldukça başarılı. Sorulan sorulara verilen cevaplar eğitmenin konusunda olan yetkinliğini ortaya koymakta. Eğitim içinde verilen örnekler konuların anlaşılması açısından çok faydalı oldu. Ayrıca konuların işlenmesinde “Pomodoro” tekniği kullanılması eğitimin verimli geçmesi açısından önemli katkı sağladı.


 • Turkcell

  JavaScript eğitiminin örnekler ile yapılması ve workshop tarzında olması ileri düzey metodolojileri geliştirme konusunda ufkumu açtı. Eğitimin teoride kalmaması bu konuda hakkındaki bilgimi daha üst seviyeye taşımam konusunda oldukça faydalı oldu. Java dünyasının sürekli gelişen ve değişen ortamındaki son değişikliklerinden haberdar olma imkanı buldum.


 • AkSigorta

  Java dünyasının hem standart hale gelmiş teknolojilerini hem de gelecekte çok yaygın kullanılacak java ve web teknolojilerini daha yakından öğrenme ve bu öğrendiğimiz bilgilerle uygulamalar geliştirme fırsatına sahip olduk. İlgili teknolojileri incelerken benzer teknolojilerin avantajları ve dezavantajları hakkında fikir sahibi olduk. Hem teorik hem de pratik bilgiler kazandıran faydalı bir eğitim oldu.


 • Türksat

  Hadoop hakkında genel seviyede bilgi sahibi olmak ve giriş seviyesinde uygulama geliştirebilmek için bu eğitime katıldım. Eğitim içerik olarak oldukça doyurucuydu. Eğitmenimizin konuya hakimiyeti gayet yeterliydi.Örnekler üzerinde durulması ve konuların interaktif olarak işlenmesi konuların anlaşılması için çok faydalı oldu.


 • STM

  Eğitimin başından sonuna belirli hedefi olan bir proje geliştirilebilir.Eğitim sonunda ilk günden başlayarak öğrendiklerimizle her gün bir bir feature ekleyerek basit bir sistem (Music Store, Yemek Sipariş Sistemi v.b) geliştirilebilir. Eğitmen belirlenen programa bağlı olarak konuları planlı bir şekilde işlemesi ve eğitim sonunda kalan sürede ekstra istenilen konular hakkında bilgi paylaşımında bulunmasını yararlı buldum.


 • Yemeksepeti

  Şirketimizin mevcut süreçlerinde darboğazları aşmak ve kök sebeplerini analiz etmek için yeterli vaktimiz ve kaynağımız yoktu. Kanban sayesinde tüm süreçler şeffaf hale dönüştürme yolunda adımlar attık. Ayrıca Kanban Board sayesinde kapasitenin etkin kullanılması ve işlere limit getirme (WIP) konusunu uygulamalı öğreneme fırsatı bulduk.